כללי
שילוט משאיות – פרסום מנצח על הכבישים
25 בינואר 2016
0

מה חשוב לבדוק לפני שמתחילים בהפקת שילוט למשאיות?
עלות ההפקה והשילוט של משאית פחותה משלט חוצות ממוצע וכמובן מרכישה של כמה שלטים סטטיים בשילוט חוצות הנרכשים לזמן קצר. שילוט משאיות חייב להיעשות על גבי משטח ישר, וחשוב לשים לב האם יש פינים בולטים משום שרק מדבקה עמידה במיוחד תצליח "להתגבר" עליהם.

שילוט על משאית
שילוט על משאית – פרסום בכבישים

היתרונות בשילוט על משאיות:
שילוט משאיות הוא פשוט הרבה יותר משילוט רכבים פרטיים או רכבים מסחריים, בשל שטחן הרחב של המשאיות, בשל הנראות המצוינת למרחקים. יש לזכור ששילוט על גבי משאיות לא מתאים לפרסום מבצעים או הודעות קצרות טווח, אלא מתאים במיוחד לפרסום חברה מסוימת, מוצר שרוצים לקדם במיוחד, וכדאי לנצל את העובדה שהמשאית נמצאת המון שעות ביממה בתנועה ובאזורים שונים בארץ, כך שהיא נחשפת לנהגים ולעוברי אורח רבים במהלך היום, לצד מקומות עבודה רבים הממוקמים באזורי תעשייה, חברות הייטק, מושבים, קיבוצים, מוסדות ציבור, מוסדות לימוד, כבישים עירוניים ובין עירוניים ועוד.

באיזה צבעים כדאי להשתמש בשילוט למשאיות?
ביום יום הפרסומות שמושכות את עיני העוברים ושבים הם פרסומות שמורכבות מצבעים בולטים, אך ברורים, כאלה שהכיתוב המופיע אינו דהוי או בהיר מידי, ולכן ישנה חשיבות רבה להחלטה על הצבעים שירכיבו את המודעה, חשוב גם לשים לב שהם ישתלבו בצורה אחידה עם הלוגו של החברה.

כתיבת תגובה