עסקים
סולר לתחבורה : מהן הנורות האדומות שיש להתייחס
3 בינואר 2016
0

אתם צריכים לרכוש סולר לתחבורה? אם כן אתם בוודאי יודעים שיש מסביבכם עסקים שונים שישמחו מאד להגיע אליכם לספק לכם את הסולר. עם זאת, כיוון שישנם עסקים שונים בתחום יש לדעת מהם הכללים החשובים שיכולים להצביע על כך שהסולר לא מתאים לכם. סולר שמשמש לתחבורה חייב להיות תקין אחרת הוא עלול לפגוע בכלי הרכב שלכם ולכן אם יש לכם חשד שאתם לא מקבלים את הטוב ביותר אתם פשוט לא חייבים לרכוש את הסולר.

סולר תחבורה

מחיר נמוך באופן מחשיד

אפשר לראות כי בכל תחום בארץ ישנה תחרות גבוהה בין נותני השירות השונים ודבר זה יכול להוביל להורדת מחירים. אף על פי שלרבים נראה כי סולר לתחבורה נמכר במחיר אחיד בין כל הגורמים השונים כדאי לדעת כי לא תמיד כך הדבר וכי ישנן פעמים רבות שבהן אפשר לרכוש את הסולר בהנחה. עם זאת, חשוב לשים לב כי מחיר נמוך מאד של הסולר יכול וצריך לעורר חשד ואז יש לשאול מדוע המחיר שלו נמוך כל כך ואם אין הסבר סביר לכך יש לוותר על הרכישה שלו.

רכב מוביל שאינו מורשה

אם אתם מזמינים סולר לתחבורה ונראה לכם שכלי הרכב שמוביל את הסולר אינו תקני, המיכל שלו בעייתי או שיש לכם כל חשד אחר מול הגורם שמביא את הסולר, דעו שאתם לא חייבים לרכוש אותו. הסולר שמשמש לתחבורה צריך להיות סולר נקי, איכותי ופעולת העברת הסולר מכלי רכב אחד לאחר חייבת להתבצע במקצועיות תוך שמירה על כללי הבטיחות של כל הנוגעים בדבר. חשוב מאד לשים לב לכל פרט ואם עולה חשד כי הסולר עלול להיות לא מתאים יש לוותר על הרכישה.

הזמנת סולר לתחבורה עד לשטח

ישנן סיבות שנות להזמין את הסולר לכלי התחבורה עד לשטח והסיבות יהיו לרוב לכלים שנמצאים בשטח וצריכים לעבוד בו. ההזמנה של הסולר יכולה להיות פשוטה מאד ואתם צריכים לדעת כי הסולר איכותי ולא להתפשר על רכישה שתסכן את כלי הרכב שלכם.

כתיבת תגובה