כללי
למה כדאי לבחור מראש את חנות הפרחים?
3 בינואר 2016
0

אין ספק כי אחת המתנות הנפוצות והפופולאריות ביותר כיום הינה זר פרחים. בין אם מדובר במתנה ליולדת, לחבר שקודם בעבודה, לחברה שהתארסה או לכל מטרה אחרת, זר פרחים יכול להיות מרשים ומיוחד במינו ולהוות מתנה שמקבלה לא ישכח אותה למשך זמן רב. לכן, כיום ניתן לראות רבים אשר מבצעים הזמנות של משלוחי פרחים פעמים רבות לאורך השנה, למגוון רחב של מטרות.

משלוחי פרחים

רבים מהם בוחרים חנות פרחים אחת איתה הם עובדים באופן קבוע, דבר אשר מקל מעליהם את הבחירה ומאפשר להם להיות בטוחים כי המשלוח שהם מזמינים יגיע בזמן וברמת האיכות הגבוהה ביותר כפי שידועה בה אותה חנות פרחים.

להכיר את נותני השירות

בחירה של חנות הפרחים באבן יהודה או בנתניה, חנות פרחים איתה תעבוד באופן קבוע וממנה תבצע את כל הזמנות הפרחים שלך לאורך השנה, היא בחירה נבונה שיכולה לחסוך מהאדם הרבה כאב ראש או בזבוז זמן בכל פעם שהוא רוצה להזמין משלוח פרחים. ברגע שהאדם עובד עם חנות פרחים קבוע אשר מספקת לו את כל ההזמנות שלו הוא יכול להיות בטוח שכל הזמנה מטופלת בצורה טובה ובדיוק כפי שהוא אוהב. בנוסף, ברגע שאדם עובד עם חנות מסוימת אנשי הצוות בחנות כבר מכירים אותו, את הדרישות שלו, את הסגנון האהוב עליו וכדומה, דבר שמקל עליהם להתאים לו את הזר הנכון במהירות וביעילות.

לקבל מחירים משתלמים יותר

עוד יתרון של עבודה עם "חנות הפרחים שלך בנתניה" – חנות קבועה ממנה אתה מזמין את כל משלוחי הפרחים להם אתה זקוק, הוא יתרון המחירים. לרוב, לקוחות קבועים אשר מבצעים הזמנות רבות באותה חנות זוכים למחירים נוחים ונמוכים יותר מאשר לקוחות המבצעים הזמנה חד פעמית בלבד. לכן, אם אתם מזמינים משלוחים רבים לאורך השנה, בין אם מדובר במשלוחי פרחים לאישה באופן קבוע, משלוחי פרחים לעובדי החברה שלכם באירועים מיוחדים או אפילו במשלוחים לקישוט המשרד שלכם, כדאי לכם לבחור חנות איתה תעבדו באופן קבוע, ולבדוק מראש האם החנות מציעה הנחות או מחירים מיוחדים ללקוחות קבועים עם הזמנות רבות לאורך השנה.

שירות אישי ומהיר

אמנם, כל חנות פרחים בנתניה תעניק לכל לקוח שירות אישי ומהיר במיוחד, אך יחד עם זאת, אם אתם לקוחות קבועים, השירות שתקבלו יהיה הרבה יותר טוב. ברגע שאתם עובדים באופן קבוע עם חנות פרחים אתם כבר מכירים את מנהלי החנות והצוות בחנות, שעות הפעילות, המשלוחים, סוגי המוצרים ועוד. בנוסף, ברוב המקרים לאחר תקופה של עבודה עם חנות פרחים קבועה כבר יהיה לכם טלפון אישי של אחד מעובדי החנות אשר יהיה זמין עבורכם לכל הזמנה או בקשה, דבר שיקל מעליכם את ביצוע ההזמנות דרך החנות ויעניק לכם יתרונות רבים.

יתרון חשוב ללקוחות עסקיים

מלבד כל היתרונות שצוינו מעלה, עבור לקוחות עסקיים עבודה עם חנות פרחים קבועה, יכולה להיות משמעותית מאוד לתפעול העסק. הכוונה היא ללקוחות שנעזרים בפרחים בעבודה השוטפת שלהם כמו מעצבי אירועים למיניהם וכדומה. עבור בעלי עסקים שכאלו עבודה עם חנות פרחים קבועה אשר יכולה לתת להם מענה מהיר בכל שעה, לספק את הפרחים להם הם זקוקים במהירות ולהבטיח רמת איכות גבוהה, הינה קריטית במיוחד. לכן, אם אתם מתפעלים עסק מהסוג הזה, כדאי שתקדישו זמן ובחרו היטב את חנות הפרחים המתאימה לכם לעבודה קבועה, חנות פרחים אשר תהפוך לספק קבוע שלכם ותקל מעליכם את העבודה בצורה משמעותית.

כתיבת תגובה