כללי
טיולי ג'יפים בחו"ל
18 באפריל 2019
0

טיולי ג'יפיםטיולי ג'יפים בחו"ל הם ההזדמנות שלכם ללכת אחרי הלב, כלומר לטייל במקומות שיגרמו לכם להחסיר פעימה, לחוות חוויות מיוחדות ובלתי נשכחות, להכיר מקרוב תרבויות מרתקות, לגלות עולמות חבויים שאין שום אפשרות אחרת להגיע אליהם ובעיקר – להבטיח שהחיוך לא ירד מהפנים עד הטיול הבא לפחות.

טיולי ג'יפים בחו"ל הופכים כל חופשה להרפתקה אחת גדולה שמערבת את כל החושים, כך שאם אתם רוצים להתרגש, להתאהב ולגלות מקומות נסתרים כדאי שתזמינו בהקדם מקום לאחד מטיולי הג'יפים שנערכים ברחבי העולם. השאלה היחידה שעליכם לשאול את עצמכם היא אחת– לאן נוסעים כי שפע האופציות יכול להיות מבלבל. כדי להקל עליכם את הבחירה לפניכם כמה אפשרויות:

 

ארמניה

טיולי ג'יפים בחו"לטיולי ג'יפים בארמניה מאפשרים להכיר את המדינה הצעירה עם ההיסטוריה העתיקה וליהנות מתרבות ייחודית – תרבות שכוללת שווקים בכפרים שבהם הזמן קפא מלכת, מהתעשייה המסורתית של אריחי הקרמיקה, מאוכל משובח, מאירוח נדיב כיד המלך ולא פחות חשוב – מהברנדי שנחשב לטוב בעולם. טיולי ג'יפים בארמניה מתאימים במיוחד למי שמחפש בילוי לא שגרתי בטבע בתולי מסיבה אחת – 90% משטח המדינה הוא הרים וניתן ליהנות בה מאטרקציות נופיות מגוונות רבות כמו: עמקים עמוקים, בקעות מאבן חול, יערות עבותים שירוקים כל השנה (מה שאומר שהטיול יכול להתקיים בכל עונה), רכסים וולקניים, קניונים תלולים ואינספור אגמים.

 

רומניה

טיולי ג'יפים ברומניה מתאימים למי שרוצה להכיר מקרוב מדינה שהיא כולה סתירות. מצד אחד מדובר במדינה מודרנית עם מתקנים ברמה הכי גבוהה שיש (בתי מלון, אתרי סקי, מסעדות וכו'), אבל מצד שני יש בה טבע פראי, כפרים מסורתיים ואוכלוסייה גדולה של צוענים ששומרת על המסורת בת אלפי השנים.

טיול לרומניהטיולי ג'יפים ברומניה מאפשרים לשלב בהצלחה את החדש והישן, את המסורת והקדמה ולהכיר דרך חיים שחיה את היום כאילו אין מחר – מה שאומר שכל יום הוא הפתעה אחת גדולה.

טיולי ג'יפים במדינה הזו הוא כמו מסע ברכבת הרים ובכל פינה מחכה לכם חוויה – אטרקציה נופית, טירה מכושפת, מפגש בלתי אמצעי עם המקומיים ומדינה שהיא הרבה יותר מקבב וממליגה.

כתיבת תגובה