כללי
חימום בריכות שחייה
18 ביולי 2019
0

אם אתם חושבים שחימום בריכות שחייה הוא עניין של מה בכך בארצנו שטופת השמש – הגיע הזמן שתחשבו שוב כי כיום יש מספר אפשרויות לחימום בריכות שחייה והבחירה קשה. למשל, יש חימום סולארי ויש משאבות חום נורווגיות בהספקים שונים שמקנות לכם 3 שנות אחריות. אנחנו מזמינים אתכם להמשיך לקרוא ולגלות מה אתם צריכים לעשות כדי לקבל החלטה נכונה.

 

איך בוחרים חימום לבריכות שחייה?

אמנם חימום בריכות פיברגלס צריך לקחת בחשבון את גודל וצורת הבריכה, את תנאי השטח שבו היא נמצאת ואת התקציב שלכם, אבל אנחנו חושבים שאין מחיר לטבילה בבריכה חמה בימי החורף הקרים. אמנם לרוב נעשה שימוש בגופי חימום חשמליים מטיטניום, אך מכיוון שהן מתאימות לבריכות קטנות בלבד (עד 100 קוב) נדרש לעיתים קרובות פתרון אחר.

לפתרון זה קוראים משאבות חום והוא מאפשר לכם ליהנות מכל העולמות : גם שמירה על איכות הסביבה וגם חסכון בצריכת החשמל. משאבות חום כוללות טכנולוגיה חכמה שמנצלת את האנרגיה שבאויר ליצירת החום הדרוש לבריכה, כך שרק חלק קטן ממנו מיוצר באמצעים חשמליים.

למעשה, שימוש במשאבות חום יכול לחסוך עד 80% בהוצאות האנרגיה יחסית לאמצעי חימום אחרים, למשל חימום בסולר, בגז או בגופי חימום חשמליים כאלה ואחרים. ובטח תשמחו לדעת שאתם יכולים לחסוך אפילו יותר – פשוט תכננו את עבודת משאבות החום כך שהן לא יעבדו יותר מ-15 שעות ביממה.

 

אולי תופתעו לדעת אבל כדי להינות מפתרונות חימום לבריכות שחייה עליכם לעשות דבר פשוט – לפנות למומחים לחימום בריכות שחייה וליהנות מהידע והניסיון שלהם. המומחים יעזרו לכם להחליט איזה פתרון חימום מתאים לבריכה שלכם וכל זאת בהתאמה אישית לבריכה שלכם ואליכם.

למשל, התאמה זו תיקח בחשבון פרמטרים שונים כמו האזור הגאוגרפי שבו נמצאת הבריכה, תחלופת האוויר בבריכה, טמפרטורת המים הנדרשת, תקופת החימום הרצויה, קיומן של מערכות גבוי בבריכה בתחום זה ועוד. וזה עוד לפני שדיברנו על ההבדלים בין בריכות שחייה פרטיות, טיפוליות, בריכות שחייה ציבוריות ובריכות גלים. אז מי אמר שחימום בריכות שחייה הוא עניין פשוט בישראל?

כתיבת תגובה