כללי
הרמה לגובה באמצעות מנוף הרמה
26 באפריל 2016
0

אתם צריכים לרכוש סולר לתחבורה? אם כן אתם בוודאי יודעים שיש מסביבכם עסקים שונים שישמחו מאד להגיע אליכם לספק לכם את הסולר. עם זאת, כיוון שישנם עסקים שונים בתחום יש לדעת מהם הכללים החשובים שיכולים להצביע על כך שהסולר לא מתאים לכם. סולר שמשמש לתחבורה חייב להיות תקין אחרת הוא עלול לפגוע בכלי הרכב שלכם ולכן אם יש לכם חשד שאתם לא מקבלים את הטוב ביותר אתם פשוט לא חייבים לרכוש את הסולר.

הרמה לגובה באמצעות מנוף הרמה
הרמה לגובה באמצעות מנוף הרמה

מי בכלל צריך מנוף

לא בכל הובלה ולא בכל העברה נדרש בהכרח שירות של הרמה לגובה. עם זאת, כאשר שירות מסוג זה נדרש, לא כדאי לגלות זאת רק כאשר משאית ההובלה כבר ממתינה תחת הבית או סמוך למשרד. חברת הובלות מקצועית תוכל לגלות בשלב מוקדם שעדיף להשתמש בשירותי מנוף הרמה לגובה במהלך העבודה, אבל גם ללקוח המתעניין חשוב לדעת לפחות כמה היבטים בסיסיים של העברות באמצעות מנוף.

שירות של משאית הובלה ביחד עם מנוף נלווה נדרשת למשל כאשר עוזבים בית ישן, שבו לא קיימת מעלית. בנוסף, שירות זה נדרש גם כאשר חדר המדרגות צר מאוד וכן כאשר מדובר במעבר אל או ממבנה שנעשים בו עבודות שיפוצים (כגון תמ"א 38). גם כאשר חלק מהריהוט או מהתכולה גדול או כבד באופן חריג עולה הצורך הברור במנוף. כאשר הדלת צרה ביחס לתכולה – אין ספק ששירות של הרמה לגובה יהיה חיוני.

עבודה זריזה ומהירה

שירות של הובלות ביחד עם מנוף רהיטים נלווה יכול בהחלט להועיל בכל מצב שבו מעוניינים בהעברה זריזה יותר. גם כאשר מדובר בלקוח פרטי ובמעבר של דירה וגם כאשר מדובר בהעברה של משרדים או תכולה אחרת של לקוחות עסקיים או גדולים, שימוש במנוף יכול להיות מאוד חסכוני במונחי זמן. כאשר מבינים שזמן שווה כסף ולא תמיד מעוניינים שהעבודה תתארך – שימוש מושכל במנוף בהחלט צריך להילקח בחשבון.

צריך לזכור שפעמים רבות נעשה שילוב של אנשי הובלות וסבלים ביחד עם מנוף. גם לכך יש משמעות בביצוע מהיר של העבודה. בזמן שהמובילים החסונים מעבירים בחדר המדרגות או במעלית ארגזים או רהיטים קטנים, מבצע המנוף את עבודתו בנשיאת רהיטים גדולים, כבדים ומסורבלים יותר.

 

כתיבת תגובה