קניות וצרכנות
ארונות הזזה – סדר ולא רק בפסח
12 בפברואר 2018
0

אם אתם חושבים לרכוש ארון חדש לחדר ילדים, לסלון, לחדר שינה או לכל חלל אחר בבית תנו לנו להמליץ לכם על פתרון – ארונות הזזה שיחסכו לכם במקום ושיבטיחו סדר, עיצוב ופרקטיות וזו רשימה חלקית בלבד. אתם מוזמנים להמשיך לקרוא כדי לגלות שזה ממש לא מה שחשבתם.

 

מיקום, מיקום, מיקום

האמת היא שבחדר הבית השונים המיקום הוא הדבר הכי חשוב, ממש כמו בתחום הנדל"ן. לכן כדאי להבטיח גישה קלה ונוחה לתכולת הארונות ולחסוך כמה שיותר במקום, במיוחד בדירות הישראליות שידועות בחללים הקטנים שלהם.

כאן ארונות הזזה באים לעזרתכם כי יש להם תכונה ייחודית – תמיד רק דלת אחת בשימוש ואין צורך בפתיחתה, כלומר הוא חוסך מקום בחלל שנשמר לפתיחת הדלת. למעשה, רק ארונות הזזה מאפשרים לנצל את החלל במלואו ובדירות קטנות זה חשוב שבעתיים.

 

סדר ולא רק בפסח

אם גם לכם חשוב הסדר ולא רק בליל הסדר, ארונות הזזה הם הפתרון עבורכם כי כאמור עושים שימוש רק בדלת אחת כל פעם. המשמעות היא שגם אם הילדים שלכם אוהבים לפזר את תכולת הארון על הרצפה, הנזק יהיה מופחת כי הם יעשו רק חצי מהעבודה ויפזרו רק חצי מתכולת הארון.

 

העיצוב יוצא מהארון

אם אתם חושבים שארונות הזזה מנוגדים לעיצוב ולאסתטיקה אתם מוזמנים לחשוב שוב. למעשה, כיום ניתן לרכוש ארונות הזזה במגוון של עיצובים וצבעים ולהתאים אותם לכל שפה עיצובית, למשל לעיצוב של אביזרים נוספים בחלל שבו הם מותקנים כמו גופי תאורה, רהיטים ועוד.

 

ומה עם הפרקטיות?

לידיעתכם, לא שכחנו את התחום הזה והשארנו אותו לסוף כי מבחינתנו זו גולת הכותרת. בארונות הזזה ניתן לאחסן כמעט כל דבר, למשל צעצועים, בגדים, קופסאות שימורים וכל דבר שעולה על דעתכם.

עם זאת, אנחנו לא ממליצים לאחסן בו דברים שבירים, תרופות או חומרי ניקוי וזאת בגלל יתרון נוסף של הארון – הוא קל לפתיחה במיוחד ונגיש גם לילדים. אנחנו כמובן להרחיק תמיד דברים מסוכנים מהישג היד של הילדים, כך שזו לא המלצה יוצאת דופן כלל וכלל.

כתיבת תגובה