אירועים
אולמות ברחובות – הבחירה הטבעית
14 באוגוסט 2016
0

העיר רחובות היא אחת הערים השקטות והשלוות בישראל. מלכתחילה הוקמה העיר הזאת כעיר עם צביות אקדמי. מכון ויצמן למדע היה מרכז החיים של העיר, שטבלה בתוך פרדסים וכרמים. העיר רחובות גדלה, אבל באופן מפתיע נותרו בה שקט ושלווה שאינם מאפיינים ערים אחרות, וודאי שלא בישראל. למעוניינים לחגוג אירועים מוצעים אולמות ברחובות וגני אירועים, שהמיוחד שבהם הוא שכל אירוע שנערך בהם ספוג באווירה הייחודית של העיר הזאת.

אחד הדברים המעניינים שכדאי לדעת הוא שמרבית האנשים החוגגים אירועים בתוך אולמי חתונות ברחובות או גני אירועים איכותיים הממוקמים בעיר ובסביבותיה, אינם דווקא תושבי המקום. למרבה ההפתעה, חלק ניכר ממי מזמינים אירוע ברחובות ובאזור, הם תושבים של מקומות מרוחקים. באופן מפתיע, עריכת אירוע בגני אירועים או אולמות ברחובות,  יש בה מעין פשרה. הפשרה כאמור איננה על איכות האירוע, על המחיר או על אופי המזון והמנות שיוגשו במהלך האירוע לקהל החוגגים. הפשרה היא על מיקום האירוע.

למה להתפשר על המיקום

בישראל היה מאז ומעולם תהליך של פגישה והיכרות בין צעירים וצעירות מכל רחבי הארץ. השירות הצבאי, מחנות קיץ של תנועות נוער וטיולים של בתי ספר, טומנים בחובם הזדמנויות פז של צעירים מכל רחבי הארץ להיפגש אלה עם אלה. כתוצאה מהפגישות הללו נוצרים זוגות, שבהם שני בני הזוג מגיעים ממקומות שונים לחלוטין. לא אחת קורה שאחד מבני הזוג מגיע מהצפון ואילו האחר מהדרום. לעתים אחד מבני הזוג ירושלמי והאחר צפוני או דרומי.

לעתים מזומנות קורה שבני הזוג מתחככים מעט על אופי האירוע ועל המיקום שלו. יש כאלה שיעדיפו להתחתן במקום המציע גן אירועים חיכוך כזה הוא טבעי. הסיבה לעימות בזעיר אנפין הזה היא פשוטה – כל אחד מבני הזוג רוצה לראות כמה שיותר מבני המשפחה והחברים שלו מגיעים לאירוע. דה עקה, שאם שני בני הזוג מגיעים משני קצוות שונים של המדינה, הקרובים של אחד מהם יהיו בהכרח במצב נחות משהו. זאת כיון שמרחק גדול מבדיל בינם ובין המקום שבו נערך האירוע. אנשים מבוגרים, נשים בהריון, חולים או כאלה שאינם יכולים לסבו נסיכות ארוכות יימנעו מלהגיע לאירוע.

כתיבת תגובה